TRANSPORT ZWŁOK Z NORWEGII

fjord-984130_640

Sprowadzenie zwłok z Norwegii odbywa się na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez rodzinę dla naszej firmy. Ze względu na skomplikowaną procedurę uzyskania dokumentacji niezbędnej do sprowadzenia zwłok z Norwegii wybierając firmę pogrzebową rodzinna powinna zwracać szczególną na doświadczenie firmy transportującej zwłoki do Polski. Działając na podstawie udzielonego nam upoważnienia sporządzamy akt zgonu. Norwegia nie podpisała konwencji o aktach stanu cywilnego dlatego konieczne jest wykonanie tłumaczenia przysięgłego aktu zgonu. Nasz zakład pogrzebowy współpracuje z kilkoma tłumaczami języka norweskiego.

PRZEWÓZ ZWŁOK Z NORWEGII DO POLSKI

Firma pogrzebowa DIGNITY posiada bogate doświadczenie w zakresie przewozu zwłok z Norwegii do Polski. Dotychczas przetransportowaliśmy ponad 100 osób a transport zwłok odbywał się m.in. z: OsloBergenStavangerLarvikaDrammenKristiansandFredrikstadAlesundTrondheimBodoTromso oraz wielu innych mniej znanych miejscowości.

Firma DIGNITY przy sporządzaniu dokumentacji nie korzysta z pośrednictwa norweskich zakładów pogrzebowych i dzięki temu może zaoferować Państwu najniższe koszty sprowadzenia zmarłego z Norwegii do Polski.

Ze względu na wysokie koszty kremacji w Norwegii taniej jest przetransportować ciało w trumnie.

Więcej informacji – tel. ( + 48)  508 154 625