TRANSPORT ZWŁOK Z HOLANDII

amsterdam-4038204_640

Procedura sprowadzenia zwłok z Holandii do Polski została uproszczona w naszej firmie do absolutnego minimum. Na podstawie szczegółowych informacji sporządzamy w Państwa imieniu akt zgonu w odpowiedniku polskiego Urzędu Stanu Cywilnego.

PRZEWÓZ ZWŁOK Z HOLANDII

Ze względu na dość niewielką odległość przewóz zwłok z Holandii do Polski odbywa się drogą lądową przy użyciu nowoczesnych autokarawanów naszej firmy. Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski możliwe jest po uzyskaniu zgody ze Starostwa oraz zgody Konsula RP z Hagii.

Nasza firma wykonuje również kremacje na terenie Holandii. Przewóz urny z Holandii do Polski możliwy jest w późniejszym terminie jeśli ze względu na sytuację rodzinną pogrzeb nie może odbyć się niezwłocznie od chwili zgonu.

Koszt za transport zwłok z Holandii uzależniony jest od opłat w holenderskim prosektorium. Dotychczas zorganizowaliśmy transport zwłok z wielu holenderskich miast m.in.: HagiAmsterdamuRotterdamuBredy oraz Nijmegen. Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać szczegółowy kosztorys proszę o kontakt 

tel. ( + 48 ) 508 154 625