TRANSPORT ZWŁOK Z ANGLII

westminster-798263_640

Od początku XXI wieku, szczególnie zaś od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, zaobserwować można nasilone zjawisko wyjazdów naszych rodaków za granicę – głównie w celach zarobkowych oraz edukacyjnych. Gdy śmierć następuje za granicą, a pogrzeb ma odbyć się w Polsce, warto skorzystać z usługi transportu zwłok z Anglii oferowanej przez firmę DIGNITY.

Jednym z krajów, w którym przebywa największa liczba Polaków, jest Anglia. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w sposób niespodziewany, czy w wyniku choroby – firma DIGNITY zapewnia, że dołoży wszelkich starań – jeśli zajdzie taka konieczność – aby pomóc Państwu sprawiając, że skomplikowana procedura, jaką jest sprowadzenie zwłok z Anglii, zostanie maksymalnie uproszczona. Firma DIGNITY troszczy się o sporządzenie pełnej dokumentacji zarówno potrzebnej w Polsce, jak i za granicą, na wszystkich etapach usługi transportu Zmarłych.

W sytuacji, gdy śmierć nastąpi za granicą, a rodzina chciałaby pochować Zmarłego w rodzinnym kraju, warto skorzystać z usługi firmy pogrzebowej, jaką jest sprowadzenie zwłok z Anglii. Procedura transportu zwłok z Anglii odbywa się zawsze zgodnie z zachowaniem obowiązujących przepisów, a sam transport odbywa się drogą morską, lądową lub powietrzną.

SPROWADZENIE ZWŁOK Z ANGLII

Firma DIGNITY zapewnia sprowadzenie zwłok z Anglii oraz sporządzenie pełnej dokumentacji zarówno potrzebnej w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy specjalistyczne trumny wyposażone w metalowy wkład – wcześniej troszcząc się, aby ciało Zmarłego przygotować jak najgodniej do ostatniej drogi. Jeśli ze strony Rodziny zapada decyzja o kremacji – przygotowujemy ją z zachowaniem wszelkich wymogów tak w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dokonujemy przewozu prochów z Walii, Szkocji i Irlandii  różnymi drogami: lądową, morską oraz powietrzną. Zapewniamy profesjonalną pomoc i możliwie najniższe ceny. Każde zlecenie wyceniany indywidualnie – w sprawie kosztów repatriacji prosimy o kontakt.

Kontakt tel. ( + 48 ) 508 154 625