• Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok
  • Międzynarodowy transport zwłok

OPINIE KLIENTÓW

"Kiedy dowiedziałam się o wypadku i śmierci syna świat przestał dla mnie istnieć. Pogrążyłam się w żałobie i rozpaczy po utracie jedynego dziecka. Zwróciłam się z prośbą o pomoc do firmy zajmującej się międzynarodowym transportem zwłok, ponieważ wypadek miał miejsce za granicą. Pracownicy firmy błyskawicznie załatwili wszystkie formalności i pomogli mi również w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej. Nie poradziłabym sobie bez ich pomocy."


"Moja mama zmarła ponad rok temu. Do dziś jednak pamiętam ból po jej utracie. Nie byłam w stanie samodzielnie dopełnić wszystkich formalności związanych z międzynarodowym transportem ciała, dlatego zwróciłam się o pomoc do tej firmy. Pracownicy bardzo mi pomogli i wszystkie kwestie związane z międzynarodowym transportem zostały załatwione w odpowiedni sposób. Jestem im bardzo wdzięczna."


"Kiedy parę miesięcy temu zmarł tata, nie potrafiłam odnaleźć się w tej sytuacji. Bardzo dziękuję firmie, dzięki której wszystkie formalności zostały dopełnione i możliwy był przewóz jego ciała. Gdyby nie ich pomoc, pewnie nie poradziłabym sobie z tym sama. Firma jest zdecydowanie godna zaufania i polecenia."


"Moja żona miała wypadek około pół roku temu, wskutek którego zmarła. Miało to miejsce za granicą, więc konieczny okazał się międzynarodowy transport jej ciała. Nie wiedziałem jakich dokumentów potrzebuję i co muszę zrobić, aby sprowadzić ciało małżonki do Polski. Z pomocą przyszła mi firma zajmująca się tym w profesjonalny  sposób. Jestem bardzo wdzięczny jej pracownikom za okazaną pomoc."


"Niespełna rok temu mąż zmarł na atak serca. Przebywał wówczas za granicą. Nie wiedziałam co zrobić, aby zorganizować uroczystość w Polsce i sprowadzić jego ciało do kraju. Na szczęście znalazłam ofertę tej firmy. Pracownicy firmy od razu zabrali się do załatwiania niezbędnych formalności i możliwe było szybkie, a także bezpieczne sprowadzenie ciała męża do Polski. Ich pomoc była nieoceniona."


"Kiedy żona zachorowała było wiadome, że konieczne będzie leczenie za granicą. Lekarze robili wszystko, co mogli. Niestety po około miesiącu leczenia zmarła. Pogrążyłem się w żałobie po jej stracie i nie byłem w stanie samodzielnie dopełnić wszystkich formalności. Kwestie związane z transportem jej ciała załatwili za mnie pracownicy tej firmy. Bardzo im za to dziękuje."


"Nasza córka zmarła około pół roku temu. Chorowała od kilku lat. Choć żyliśmy w świadomości, że może to nastąpić, jej śmierć była dla nas bardzo bolesnym przeżyciem. Zarówno żona, jak i ja nie byliśmy w stanie zająć się załatwieniem formalności oraz organizacją uroczystości pogrzebowej. Dlatego też poprosiliśmy o pomoc tę firmę. Pracownicy firmy  zapewnili szybki przyjazd ciała córki do kraju i umożliwili zorganizowanie pogrzebu."


"Mój brat zmarł po długoletniej chorobie. Przebywał za granicą, więc wraz z siostrą postanowiłyśmy zająć się dopełnieniem wszystkich formalności, aby sprowadzić jego ciało do kraju. Niestety nie potrafiłyśmy sobie z tym poradzić. Na szczęście firma zajmująca się międzynarodowym transportem zwłok okazała nam swoją pomoc. Zapewniła bezpieczny i szybki przewóz ciała, a także pomogła w organizacji pogrzebu. Bardzo dziękujemy."


"Dziś minął rok od śmierci mojego męża. Pamiętam dobrze, jak bardzo to przeżyłam. Nie potrafiłam zaakceptować tej tragedii przez długi czas. Miałam wiele problemów z organizacją transportu ciała mojego męża. Wtedy bardzo pomogła mi firma zajmująca się tym w sposób bardzo profesjonalny. Bardzo polecam ją osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji, jak ja. Jest to bowiem firma godna zaufania. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc."


"Rodzice zginęli w wypadku samochodowym, podczas podróży z okazji trzydziestej rocznicy ślubu. Dla mnie i moich braci była to ogromna tragedia. Pogrążyliśmy się w żałobie, a konieczne było przecież zorganizowanie odpowiedniego przewozu ich zwłok do Polski i zorganizowanie pogrzebu. Nie musieliśmy się jednak o nic martwić. Firma dopełniła za nas wszystkie formalności oraz pomogła zorganizować uroczystość pogrzebową."